Společný výlet do Prahy
Ve dnech 18.–19. června jsme se s členy naší oderské komunity vydali na poznávací zájezd do Prahy. Už samotná cesta tam se nesla ve velmi veselé a přátelské atmosféře a byla skvělým začátkem celého výletu. V Praze jsme měli možnost poznat její krásy, projít si významná místa a užít si jedinečnou atmosféru našeho hlavního města.
Celý pobyt byl především o společně stráveném čase, sdílení zážitků a posilování vzájemných vztahů v naší komunitě. Odvezli jsme si spoustu hezkých vzpomínek a inspirace do dalších společných akcí.
Akce se uskutečnila v rámci projektu "Společně ke změně", který je spolufinancován z Operačního programu Zaměstnanost plus (registrační číslo projektu: CZ.03.02.01/00/24_065/0004894) a z rozpočtu Města Odry
